Apie Mus

EuroTemus_nuotrauka

UAB „Temus“ – nekilnojamojo turto agentūra Panevėžyje, įkurta 2005 metais. Įmonė teikė nekilnojamojo turto pirkimo, pardavimo bei nuomos paslaugas. Dirbo sėkmingai ir profesionaliai. 2013 m. nekilnojamo turto agentūra buvo pervadinta iš UAB „Temus“ į NTA „EuroTemus“. Ši nekilnojamo turto agentūra „EuroTemus“, turinti daugiau nei 9-erių metų patirtį nekilnojamojo turto srityje, yra orientuota į darbo rezultatus ir visada siekia patenkinti ne tik klientų poreikius, bet ir užtikrinti jiems teikiamas kokybiškas paslaugas.

Jei turite nekilnojamąjį turtą ir norite sėkmingai jį parduoti, įsigyti, keisti, išnuomoti ar išsinuomoti – mes galime Jums padėti. Mes žinome ką reikia daryti, kaip reikia daryti, tai darome gerai, greitai ir operatyviai.

 

Misija

Misija

Dirbti aiškiai, atsakingai ir greitai. Tokiu būdų ne tik įgyti klientų pasitikėjimą, bet ir užtikrinti ilgalaikį bendradarbiavimą.
Vizija

Vizija

Tapti pageidaujama nekilnojamojo turto agentūra, teikianti inovatyvius sprendimo būdus, ir sukurti savo klientams prasmingą vertę.
Vertybės

Vertybės

Visada tikimės pasiekti geriausius rezultatus. Esame pasiryžę suteikti kokybiškas bei profesionalias paslaugas, siekiant užtikrinti mūsų klientų tikslų įgyvendinimą.